Logo

22-100 Chełm, ul. Hutnicza 3
tel: +48 82 564 97 06, gsm: +48 608 131 173

  PolskiEnglishDeutschрусский языкукраїнська мова
Logo
PolskiEnglishDeutschрусский языкукраїнська мова

Компанія працює на ринку митно-експедиторських послуг з 2007 року. У 2013 році було перетворено на компанію.

З самого початку наша місія – це професіоналізм, старанність та чесність у прагненні задовольнити та задовольнити клієнта, який довіряв нам. Послідовне виконання намічених цілей і відповідний підбір персоналу, який виконує свою роботу із захопленням і відданістю, щодня сприяє спільному успіху. Основним нашим завданням є всебічне представництво інтересів клієнта перед митними органами Польщі, включаючи митні консультаційні послуги у сфері зовнішньої торгівлі. Ми надаємо послуги як великим підприємствам, так і малим сімейним підприємствам, а також індивідуальним клієнтам. Використовуючи знання та практику, отримані у співпраці з митними органами, а також вітчизняними та іноземними структурами, ми створюємо імідж сучасної компанії. У нас є 4 філії митних установ: Хелм, Мєдзижец Підляський, Томаш і оакуте; у Любельському та Радимно.Ми займаємося митними послугами в міжнародній торгівлі товарами (EX, TIR, CMR, EPI-EPD тощо).

Компетентна, досвідчена, добре організована команда, яка надає знання та допомогу, задовольнить усі вимоги клієнтів. Наші клієнти обслуговуються приємно та доброзичливо. Вартість послуг встановлюється індивідуально з урахуванням потреб клієнта і залежить від кількості підготовлених документів, тривалості представлених справ та багатьох інших факторів. Для наших постійних клієнтів ми надаємо знижки на надані послуги.

TIR - Transport International Routier

Міжнародна митна конвенція від 14 листопада 1975 р., що стосується перевезення вантажів автомобільним транспортом у міжнародних перевезеннях, що дозволяє спростити процедури на прикордонних переходах і митницях з метою підвищення ефективності автомобільних перевезень.

Вантажівка, яка їде за книжкою МДП, що виїжджає з однієї країни, відповідно до Конвенції МДП перевіряється та опечатується на прикордонних пунктах або в будь-якому митному органі, розташованому в центрі країни експорту, а також розпломбовується та перевіряється лише в країні призначення. , при цьому всі кордони країни транзит проходить зі зведеними до мінімуму формальностями.

Мито - податок, що стягується державою з товарів

Мито — це мито, що стягується державою з товарів у зв'язку з їх вивезенням та ввезенням через митні кордони держави, а також транзитом через її митну територію.

Мито, яке в основному використовується для захисту вітчизняної промисловості, є основним інструментом економічного протекціонізму. Проте зараз, з огляду на прогресування процесів глобалізації, митниця та інші інструменти захисту внутрішніх ринків втрачають значення, а концепція вільної торгівлі стає домінантною в міжнародній торгівлі.

Багато країн створюють митні союзи, таким чином усуваючи митні збори в торгівлі між собою і водночас уніфікуючи митну політику щодо третіх країн.

Послуги нашого митного агентства - запрошуємо!

У нас широкий спектр послуг:

  • Майно для переселення,
  • Оформлення поштових посилок,
  • Імпорт, експорт, SAD EX,
  • книжка TIR,
  • транзит, закриття T1, CMR, EUR1,
  • CO - сертифікат походження,
  • Внутрішнє перероблення, переробка назовні,
  • Карнет ATA, INF3
Допомагаємо в організації перевантаження товарів на митниці.